Oliada

Powieści

Opowiadania

Poradniki

Sklep

O mnie

Kontakt

Ostatnia Bitwa OBA TOMY

Debiutancka seria nastoletniego pisarza!

Od tysiącleci nieprzebytą Puszczę zamieszkiwały tysiące magicznych istot: krasnoludów, elfów, centaurów i wiele, wiele innych. Razem żyli w harmonii, dzieląc się ze sobą i nie waśniąc. Tak było do czasu, gdy na świecie pojawili się ludzie. 

Z początku byli słabi i nieliczni. Nie przeżyliby na pełnej niebezpieczeństw ziemi. Istoty Puszczy ulitowały się więc, ochroniły ich i nauczyły wiele z tego, co potrafiły. Ale ludzie z samej swej natury nie potrafią długo żyć w pokoju.


Promocja!

95 zł ⇒ 85 zł!

Ostatnia Bitwa OBA TOMY

Specjalna promocyjna oferta! Kup już teraz oba tomy w jednym zestawie i zapłać aż 15% mniej! W dodatku do obydwu egzemplarzy otrzymasz autograf oraz imienną dedykację dla wybranej przez Ciebie osoby. Dzięki temu możesz sprawić bliskim wyjątkowy prezent! Zazwyczaj podpisane książki można zdobyć jedynie na spotkaniach autorskich, więc masz szczęście!

Promocja!

Edycja limitowana!

Pierwotne wydanie pierwszego tomu Ostatniej Bitwy. Od nowego wydania różni się okładką oraz kilkoma innymi zmianami wewnątrz. Dla mnie samego ma wartość sentymentalną, gdyż była to moja pierwsza książka, jaka znalazła się na rynku i z którą jeździłem na wszystkie spotkania autorskie. Możesz mieć ją już teraz za jedyne 45 zł!

Kup teraz jedynie za 45 zł!

0
Jeśli podoba ci się ten tekst, zostaw komentarz!x
()
x