Oliada

Powieści

Opowiadania

Poradniki

Książki

O mnie

Kontakt

Ostatnia Bitwa

W sielankowe życie zamieszkujących Wielką Puszczę istot ze szczękiem oręża i tętentem kopyt wkracza najgorszy z najgorszych nieprzyjaciel: człowiek. To z jego winy wybucha krwawa wojna, pochłaniająca tysiące ofiar. Elfy, krasnoludy, trolle, nimfy i ogry muszą zmierzyć się z przemocą na niespotykaną dla nich skalę i stanąć do obrony swoich domostw. Wśród nich jest krasnolud Peren, który stara się z całych sił wspomagać swoją ojczyznę. Wkrótce jednak okazuje się, że wrogów jest więcej. Przyczajone od tysięcy lat ciemne moce planują wykorzystać wojenną zawieruchę, by przejąć władzę nie tylko nad Wielką Puszczą, ale i całym światem…

"(...)To spójna, bardzo dobra powieść, której nie odłożysz w trakcie czytania. Pochłaniasz ją, żyjesz nią, oddychasz...(...)"
Agnesto
"(...)Od pierwszych stron wyostrzyła się moja wyobraźnia i wiele obrazów stworzonych w głowie chodziło za mną przez resztę dnia. Ostatnia bitwa to książka, która przeniosła mnie w świat Wielkiej Puszczy, krasnoludów, elfów, nimf, trolli i wielu innych postaci. (...)"
mikka138